Par portālu

Radīts Cēsīs lapā Jūs varat iepazīt Cēsu novadā darbojošos radošos ļaudis un viņu veidotos zīmolus – tie ir mākslinieki, dizaineri, arhitekti, fotogrāfi, pasākumu organiztori, horeogrāfi un mūziķi, rotkaļi, kultūras mantojuma speciālisti un citi radošie.

Cēsis ir izsenis pazīstama kā mākslas un kultūras pilsēta ar bagātām tradīcijām. Mūsu nolūks ir šīs tradīcijas uzturēt dzīvas un rūpēties par radošu vidi Cēsīs šodien!

Portālā Jūs varat iepazīties ar Cēsīs radītiem zīmoliem, produktiem un pakalpojumiem, apskatīt attēlu galerijas, kā arī atrast nepieciešamo kontaktinformāciju, ja vēlaties uzsākt sadarbību vai iegādāties radīto!

Cēsu Kultūras portāls izveidots Igaunijas-Latvijas programmas Cēsu-Tartu sadarbības projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai” ietvaros. Vairāk par projektā paveikto varat lasīt Cēsu Kultūras un Tūrisma centra mājas lapā http://cktc.cesis.lv/lv/projekti/realizetie-projekti.

Papildus informācija:

Dita Trapenciere

Koprades mājas Skola6 vadītāja

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.