Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola

Muz--vid-logo

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola realizē profesionālās ievirzes izglītības programmas, profesionālās vidējās izglītības programmas, kā arī profesionālās ievirzes vidējās izglītības programmas. Papildus izglītības programmās paredzētajiem priekšmetiem audzēkņi var apgūt kompozīcijas un ērģeļspēles pamatus.
Uzzini vairāk: www.akcmv.gov.lv
Sazinies: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aušanas darbnīca "Vēverīšas"

Aušanas darbnīcā "Vēverīšas" Rīgas ielā 19, Cēsīs, iespējams vērot dzijas kāršanas, vērpšanas, šķetināšanas un aušanas demonstrējumus, kā arī senajā amatā iemēģināt savu roku. Audējas meistares Dagnijas Kupčes vadībā iepazīstina apmeklētājus ar audējas amatu, aušanas vēsturi un tradīcijām. Darbnīcā darbojas arī neliels suvenīru veikaliņš.
Uzzini vairāk: www.veverisas.lv
Sazinies: Dagnija Kupče (Tel. 26054322, E- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Biedrība "Art Cēsis"

Biedrība "Art Cēsis" dibināta 2010. gada aprīlī ar mērķi veicināt ilgtspējīgu sabiedrības garīgo, sociālo un ekonomisko attīstību, stratēģiski un inovatīvi izmantojot kultūras resursus.
Sazinies: Inese Ciekure (Tel: 29225402, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Biedrība "Culturelab"

CL logo

Biedrība “Culturelab” (kultūras laboratorija) ir dibināta 2005. gadā ar mērķi veicināt ilgtspējīgu sabiedrības sociālo un ekonomisko attīstību, stratēģiski un novatoriski izmantojot kultūras resursus. “Culturelab” meklē kultūras un citu nozaru krustpunktus, paplašinot kultūras robežas, – veido mājas lapu “Kultūra un attīstība”, organizē izglītojošus seminārus, konferences, tulko un publicē grāmatas, piedalās kultūrpolitikas pētniecības projektos Latvijā un Eiropā.
Uzzini vairāk: http://www.culturelab.com
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Biedrība "Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs "KasTe""

ore-9

Biedrības "KasTe" darbības mērķis ir popularizēt latviešu tradicionālo kultūru un kultūrvēsturiskās vērtības, attīstīt starptautiskus kultūras sakarus, organizēt izstādes, koncertus, festivālus, izglītojošus pasākumus, seminārus, meistarklases, un citus publiskus pasākumus, organizēt starptautiskus kultūras apmaiņas projektus, tādējādi popularizējot Latvijas kultūru pasaulē un citzemju kultūru Latvijā.
Sazinies: Inese Roze (Tel: 29199870, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Cēsu Pilsētas Mākslas skola

CMS-logo

Mākslas izglītības programmu skolēni apgūst līdztekus vispārējai izglītībai. Profesionālas ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla” mērķi ir nodrošināt iespēju sagatavoties profesionālās vidējās izglītības ieguvei vizuāli plastiskās mākslas, lietišķās mākslas un dizaina programmās, sekmēt izglītojamā veidošanos par garīgi attīstītu, brīvu, atbildīgu un radošu personību un radīt motivāciju izglītības turpināšanai profesionālās vidējās izglītības pakāpē.
Uzzini vairāk: www.cesumakslasskola.lv
Sazinies: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Fonds "Cēsu Pils Ģilde"

logo f

Cēsu Pils ģilde ir sabiedrisks fonds, kura mērķis ir veicināt Cēsu pils izpētes un atjaunošanas darbus, rūpēties par Cēsu pilsētas un Cēsu pils vārda atpazīstamību, regulāri veicot visdažādākās mūzikas, arhitektūras un mākslas aktivitātes Cēsu pils kompleksā. Cēsu pils ģildes dibinātāji ir sabiedrībā labi pazīstami inteliģences pārstāvji. Pils ģilde organizē Mākslas festivālu “Cēsis”, kurā skatītājiem ik vasaru tiek piedāvāts augstvērtīgs laikmetīgās mākslas un mūzikas profesionāļu sniegums.
Uzzini vairāk: www.cesufestivals.lv
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kultūras biedrība "Harmonija"

Kultūras biedrība „Harmonija” dibināta 1993.g.novembrī. Biedrības mērķis ir apvienot Vidzemes novada literātus un citu kultūras nozaru cilvēkus. Biedrībā ir 73 biedri. Biedrība organizē muzikāli literārus izbraukumu pasākumus uz skolām, klubiem, bibliotēkām u.c., kuros piedalās dzejnieki, prozaiķi, gleznotāji. Izdod un popularizē bijušā Cēsu rajona literātu darbus. Izdotas jau 33 rāmatas, t.sk. "Cēsu hronika", "Vidusvidzemnieku biogrāfiskā vārdnīca", "Pie tēvu zemes dārgās" u.c..Reizi kvartālā izdod literāro biļetenu "Harmonija".
Uzzini vairāk: http://www.cesisharmonija.blogspot.com/
Sazinies: Astrīda Kamša (Tel: 64127178, 29392975, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Kultūrvēsturiskās vides saglabāšanas biedrība

KVSB

Biedrība nodarbojas ar Latvijas tradicionālas, materiālas un nemateriālas kultūras izpēti un popularizēšanu. Viens no biedrības projektiem - "Ruckas Radošās darbnīcas" - Muižas ielā 3, Cēsīs, Ruckas parkā.
Uzzini vairāk:
    http://kvsbcesis.blogspot.com
    http://www.draugiem.lv/kvsb/
    http://lv-lv.facebook.com/kvsb.cesis
    https://twitter.com/kvsbcesis
Sazinies: Arsenijs Šenroks (Tel: 22356000, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

Pašvaldības aģentūra "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

„Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” ir Cēsu novada pašvaldības izveidota budžeta finansēta pašvaldības iestāde, kuras darbības mērķis ir rūpēties par kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu un to izmantošanu sabiedrības izglītošanai, tādējādi veicinot kultūras un tūrisma nozares attīstību Cēsu novadā. Zem pašvaldības aģentūras ir apvienoti arī Cēsu Kultūras centrs, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs un Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centrs.
Uzzini vairāk: www.turisms.cesis.lv
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vidzemes kamerorķestris

VK-1

Vidzemes kamerorķestris pastāv kopš 1981. gada, kad čellists un diriģents Igors Graps to dibināja kā Vidzemes mūzikas skolu pedagogu apvienību. Arī šodien orķestra mūziķi atbilstoši sava kolektīva nosaukumam pārstāv visu Vidzemes novadu. Tie ir pedagogi no Cēsu, Valmieras, Limbažu, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Ērgļu, Gulbenes un Līgatnes mūzikas skolām, kā arī Cēsu mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas audzēkņi un absolventi. Vidzemes kamerorķestris pastāvīgi uzstājas visā Latvijā, katru gadu piedaloties ap 20 koncertos, kā arī ārpus Latvijas robežām. Ar orķestri sadarbojušies daudzi no labākajiem Latvijas dziedošajiem un spēlējošajiem māksliniekiem. Pašlaik kamerorķestri vada lieliskais Latvijas Nacionālās operas diriģents, viens no labākajiem senās mūzikas interpretiem Latvijā Andris Veismanis.
Sazinies: Andris Veismanis (Tel.: 29167725, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )